Zakładki:
1. STRONY MIEJSKIE:
2. Z OKOLICY:
3. BLOGI MIEJSKIE:
4. TUTAJ ZAGLĄDAM:
5. KONTAKT:

statystyka


Creative Commons License
Zdjęcia są dostępne
wg licencji Creative Commons
-Podanie autorstwa
("fotoprzemysl.blox.pl")
-Użycie niekomercyjne
-Bez utworów zależnych
2.5 Polska
.


Blogowisko.org
Najlepsze Blogi
niedziela, 23 września 2012
BGŻ

Przemyśl, BGŻ

środa, 22 sierpnia 2012
Aleja handlowa :)

Przemyśl, Sportowa

Powyżej fragment  ulicy Sportowej, znanej  mieszkańcom  i  bazarowiczom. Kwitnie tutaj handel wszelkiej maści, także zagraniczny!  Z sentymentem wspominam nieistniejący juz stadion, na którym można było znaleźć i kupić dosłownie wszystko. Takie charakterystyczne miejsca jak to, posiada chyba każde miasto w Polsce pomimo powstających ciągle nowych galerii i miasteczek handlowych.

poniedziałek, 30 lipca 2012
z cyklu "miejskie pejzaże"

Przemyśl

 Subtelne połączenie blaszanych dachów targowiska (tzw. Zielonego Rynku) z widokiem na most kolejowy i Zasanie, a wszystko to dzięki złotym blaskom zachodzącego słońca :) To wszystko wczoraj. Dziś od rana będzie tam gwarno, tłoczno i kolorowo.

poniedziałek, 11 października 2010
zaułek przy ILO

Przemyśl, ILO

Wiecznie zamknięte wejście boczne do budynku od ul. Rejtana i trawnik służący za rzutnię do pchnięcia kulą- to z zajęć wichywania fizycznego :) Ech, dopadły mnie wspomnienia...

czwartek, 07 października 2010
W miejscu, gdzie stać miała galeria.

Przemyśl, Jagiellońska

Oczywiscie galeria handlowa - na dosyć sporym zieleńcu (pomiędzy Jagiellońską a Kamiennym Mostem) z zapomnianą małą fontanną zarośniętą trawą .

czwartek, 23 września 2010
Plac Legionów

PLac Legionów i stacja Dworzec Główny w końcu w remoncie! Renowacja i modernizacja ma potrwac dwa lata i przywrócic dawny blask budynkowi. Do 2012 roku jeszcze kawał czasu lecz myślę, że warto będzie cierpliwie poczekać.Przemyśl, Dworzec GłównyPrzemysl, Plac Legionów

środa, 17 marca 2010
Mickiewicza -> Dworskiego

Chciałabym napisać, że to ostatnie podrygi zimy, ale aż się boję nawet tak pomyśleć! Pogoda z ostatnich dni nie nastraja optymistycznie. Podobno wiatr przynosi zawsze jakieś zmiany... W tym roku trzeba będzie zatopić porządną marzannę.

Przemyśl , Plac Na Bramie

poniedziałek, 08 marca 2010
Na podwórku u świętego...

Przemyśl, Reformaci

Widać, że nawet w zimie przy Antonim kwitną kwiatki :) Szkoda, że na zdjęciu nie słychać także  śpiewającego, wiosennego ptactwa...

środa, 03 marca 2010
W cieniu Basztowej

Początki przedwiośnia i specyficzny, mroczny klimat ulicy. Trochę zaniedbanej architektury, trochę słońca i trochę mgły prawie w środku dnia.

Przemyśl, Basztowa

czwartek, 19 listopada 2009
Mickiewicza...

...fragment przy Placu Na Bramie.

Przemyśl, Mickiewicza

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6